Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Отсъствия/Напускания

Go down 
+6
b3b37u
Джини Уизли
Хърмаяни Грейнджър
Хелена де Лаверне
Александра Бекъм
Крис Халиуел
10 posters
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue999/999Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyСъб Ное 07, 2009 10:43 pm

В тази тема пишете кога ще отсъствате или напускате! Всеки отсъстваш да попълни следните неща :

Име : (името на героя)
Курс :
Дата на отсъствие : от... до...


Който иска да напусне да пише тук...Нека каже поне причината!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Александра Бекъм
2 Курс
2 Курс
Александра Бекъм


Брой мнения : 208
Join date : 08.11.2009
Age : 33

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue0/0Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyСъб Ное 14, 2009 9:41 pm

Име : Алекс Бекъм
Курс :ІІ
Дата на отсъствие : от14 до21
Върнете се в началото Go down
Хелена де Лаверне
Мъгъл
Мъгъл
Хелена де Лаверне


Брой мнения : 14
Join date : 08.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue0/0Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyПон Ное 16, 2009 12:02 am

Име- Хелена де Лаверне
Дата- не съм сигурна, ще мога да влизам от време на време, всъщност, но само за малко, защото ми е забранен компа, но ако има нещо неодложно и важно пишете ми на ЛС аз ще гледам да мога поне през ден да влизам за няколко минути, но не обещавам.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 74
Join date : 08.11.2009
Age : 26
Местожителство : Лондон

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue0/0Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyПет Ное 20, 2009 1:34 am

Напускам.Причината е лична.Може да ми изтриете потребителя, тъй като вече няма да влизам.Едно Сбогом на всички!
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Мъгъл
Мъгъл
Джини Уизли


Брой мнения : 53
Join date : 16.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue0/0Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyВто Ное 24, 2009 10:37 pm

Хърмаяни Грейнджър написа:
Напускам.Причината е лична.Може да ми изтриете потребителя, тъй като вече няма да влизам.Едно Сбогом на всички!

Ама защоо? Отсъствия/Напускания 158975 Недей, моля те, Хърмаяни!

П.П. Сори за флууда... =(
Върнете се в началото Go down
b3b37u
Мъгъл
Мъгъл
b3b37u


Брой мнения : 110
Join date : 11.11.2009
Местожителство : При моя вампир!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue0/0Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyСъб Ное 28, 2009 10:37 pm

Ееее защо ти ми беше една от любимите потребителки. Не напускай моля те! Отсъствия/Напускания 158975
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyСъб Ное 28, 2009 11:00 pm

Защооо? Не си отивай!
Върнете се в началото Go down
Александра Бекъм
2 Курс
2 Курс
Александра Бекъм


Брой мнения : 208
Join date : 08.11.2009
Age : 33

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue0/0Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyНед Ное 29, 2009 12:37 am

.....


Последната промяна е направена от Александра Бекъм на Съб Яну 02, 2010 4:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyЧет Дек 03, 2009 3:20 am

Име : Иф Мон Бланд
Дата на отсъствие : То е малко сложно тук. Ами може би от 3-4 до 15-16 декември. Ще мога да пиша само във вторник и четвъртак, защото имаме информатика при класната и тя ни дава да си правим каквото искаме.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyЧет Дек 03, 2009 5:10 pm

Напускам! Админите не влизат (сигурна съм, че имат лична работа, но поне да оставят някой, който да се знаимава с форума), РП-то е на адкси ниско ниво, че дори нямам желание да пиша. Има идеи, но никой не се опитва да ги реализира. Единия казва, че Боби ще се оправя, другия, че Елиза. Влизат много хора пък никакво развитие. Мен няма какво да ме задържа тук, така че се омитам. Желая Ви успех и се надявам скоро да се развиете! Довиждане!
Върнете се в началото Go down
Еймили Ф.
1 Курс
1 Курс
Еймили Ф.


Брой мнения : 70
Join date : 10.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue0/0Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyПет Дек 04, 2009 7:00 pm

Напускам!!!Няма да казвам каква е причината.Вече няа да влизам.
Върнете се в началото Go down
Елиза Белучи
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Елиза Белучи


Брой мнения : 284
Join date : 24.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue999/999Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyСъб Дек 05, 2009 2:02 am

И аз напускам.. имам мн за учене и не ми остава време за форума + това компа ми е забранен.. Чаоо
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyСъб Дек 05, 2009 3:13 am

Аз също напускам ;[ sry ама и аз имам супер мн за учене . Повече няма да влизам!
Върнете се в началото Go down
Djesika An Tyrnyr
Мъгъл
Мъгъл
Djesika An Tyrnyr


Брой мнения : 59
Join date : 12.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue0/0Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyСъб Дек 05, 2009 12:56 pm

Скъпи потребители, желая на сайта да се разрасне, но сега за съжаление трябва да напусна. Не само, че времето ми е малко, а и админите не влизат. РПто е занемарено, вече не ми се пишат и два реда. Вестниците са изоставени. Никой не е пускал нищо в първите два, а последният брой на "Жълто и скандално" трябва да излезе тази неделя, но не ми се вярва. Все пак форума може да се оправи, но трябва да се заемете с него по - сериозно. Е, това бе от мен. Беше ми приятно, а сега - Довиждане!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyПет Яну 01, 2010 11:05 pm

Съжалявам но напускам. Вече почти никой не влиза, а и нямам време. Беше много готино но свърши. Довиждане. Отсъствия/Напускания 826775
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue5/100Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyПет Яну 01, 2010 11:08 pm

Уааа! Ще ми липсваш! Отсъствия/Напускания 158975 Отсъствия/Напускания 826775
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyСъб Яну 02, 2010 3:09 am

Съжалявам
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue5/100Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyПон Яну 04, 2010 2:51 am

Име : Аня Шеверненко
Курс : 2
Дата на отсъствие : Напускане!

Причина: Сега, не ми се споменават конкретните причини, но съм уведомила тези, които биха желали да знаят. Искам само да спомена, че форумчето е добро и заслушава да се развива, но ако няма админи, които да са злобни и да ме заплашват с какво ли не. Обяснила съм на най-важния човек в целия форум за мен, каква е причината и той/тя знае истината. Ще помоля акаунта ми да бъде изтрит. Тези, които ме търсят, знаят винаги къде да ме намерят! Но форума губи едно много важно нещо- да бъдат всички задружни и да не се карат. Къде отиде това? Права е Симон Морфе, когато напусна с думите си. Възмищавам и се и наистина е права. Искам също да кажа на Монка, Насето,Поли и Боби-много ви обичам, но съжелявам, надявам се от това, което написах да разберете, за какво ви говоря.

Ани/Томас Блейк/,обичам те момиче, и ти знаеш всичко, знаеш къде да ме откиеш из форумите!

Аня Шеверненко, 2ри курс, Ераклеон-но вече не.
Аня Шеверненко,1ви курс, Грейнджър, Роарскрийм!

Ето на тези хора оставам верна докрая!


ИЗТРИЙТЕ МЕ!

Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Мъгъл
Мъгъл
Джини Уизли


Брой мнения : 53
Join date : 16.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Отсъствия/Напускания Left_bar_bleue0/0Отсъствия/Напускания Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyЧет Яну 07, 2010 4:16 am

Е КРАЙ НА МЕН МИ ПИСНА ВЕЧЕ!!ТЕЯ АДМИНИ ИЗОБЩО ЩЕ ВЛЯЗАТ ЛИ ТУКА НЯКОГА??ИЛИ САМО ЩЕ ДРЕМЯТ И ДА СИ СТОИ ФОРУМА!
ЧЕСТНО КАЗВАМ, ТОЯ ФОРУМ СТАНА УЖАСНО ТЪП!!!


НАПУСКАМ!АКО ИСКАТЕ МИ СЛАГАЙТЕ БАНАНА ЗА УБИТАТА, НЕ МИ ПУКАААААААААААА!!!!


ЕТО ЕДИН ПО ЯК ФОРУМ:
http://potter-world.forumotion.com/forum.htm
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания EmptyНед Яну 17, 2010 3:11 am

Махам се!Напускам вече заради уроците?Какво стана с тях?Вече не ми пука!Отивам в форумите на Джини Уизли! Отсъствия/Напускания 259760
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отсъствия/Напускания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отсъствия/Напускания   Отсъствия/Напускания Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отсъствия/Напускания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отсъствия/Напускания
» Отсъствия/Напускания

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Архив :: Архив-
Идете на: