Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения...

Go down 
+11
Anna Cullen Salvator
Djesika An Tyrnyr
Елизабет Бенит
Джини Уизли
b3b37u
Аня Шеверненко
Александра Бекъм
Лусия Либонте
Хърмаяни Грейнджър
Виан Роше
Крис Халиуел
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Предложения... - Page 3 Left_bar_bleue999/999Предложения... - Page 3 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Предложения... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения...   Предложения... - Page 3 EmptyСъб Ное 07, 2009 10:45 pm

First topic message reminder :

Тук предложете или препоръчайте нещо свързано с форума...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Джини Уизли
Мъгъл
Мъгъл
Джини Уизли


Брой мнения : 53
Join date : 16.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 3 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 3 EmptyНед Ное 29, 2009 9:40 pm

И аз съм съгласна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 3 EmptyПон Ное 30, 2009 2:31 am

Съгласна съм да има магазини, но не и задължителен списък. Не на всеки му доставя удоволсвтие да следи какво трябва да си купи, за да влезе в часовете или за да бъде допуснат до прага на училището. Може да има пак списък, но който иска той да си го изплнява. Другите да си купуват каквото решат. А и ако има нещо задължително, мисля че ще бъде добре да е безплатно. От нас да се изисква само да напишем РП на определено място, което да има минимум 5 реда или нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 3 EmptyНед Яну 10, 2010 7:36 pm

Както съм забелязала, админите са адски нередовни, затова може да има замесни админи, които да движат форума!
Върнете се в началото Go down
Тайлър Шин
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Тайлър Шин


Брой мнения : 70
Join date : 06.12.2009

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Предложения... - Page 3 Left_bar_bleue999/999Предложения... - Page 3 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Предложения... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 3 EmptyПон Яну 11, 2010 4:23 am

Ами,аз съм редовен обаче няма какво да правя,ако искаш свържи се с мен по Лс за да кажеш ако има нещо за оправяне!
Върнете се в началото Go down
b3b37u
Мъгъл
Мъгъл
b3b37u


Брой мнения : 110
Join date : 11.11.2009
Местожителство : При моя вампир!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Предложения... - Page 3 Left_bar_bleue0/0Предложения... - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Предложения... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 3 EmptyНед Яну 24, 2010 9:43 pm

Еми аз мога да влизам редовно и няма да ми пречи ще ми е интересно,ноо кой остана в тоя тъп и ш***н форум.. 5 човека. Не сте ли съгласни да се опитаме отново да се издигнем????????
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 3 EmptyНед Яну 24, 2010 11:14 pm

Аз и Джейк се стараем колко можем. Рекламнали сме форума и т.н. Вече зависи от вас да си пишете РП-тата на уроците понеже не виждам никой да е писал по моя предмет! Щом искаш- Хайде Движение! Но това не зависи само от мен и Джейк. Направете нещо и вие!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения...   Предложения... - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Предложения...
» Предложения...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Архив :: Архив-
Идете на: