Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Създаване на ученик

Go down 
+30
С. Салваторе
Лили Евънс
Патриция Буанароти
Джеръми Грейс
Хърмаяни Лейджър
Патрик Скот
Касиди Милър
emma1993
Rebecca_Voltaire
Елизабет Бенит
Anna Cullen Salvator
Джини Уизли
babylove
Аурора Спенсър
Катерина Петрова
Саманта Нортман
Клеър Бенети- Евънс
dArk_aNgeL
Голс Корнелиос
Djesika An Tyrnyr
Джеймс Потър
Гил Винсъм
b3b37u
Еймили Ф.
Лусия Либонте
Габриела Делакор
Аня Шеверненко
Александра Бекъм
Хърмаяни Грейнджър
Крис Халиуел
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyНед Ное 08, 2009 6:36 pm

First topic message reminder :

1.Име: (на героя)

2.Години: (от 13 до
16)

3.Училище: (Хогуортс,
Бандуиг,Шейдън или Ераклеон)

4.Характер: (Най малко 3 реда)

5.История: (Най малко 5 реда)

6.Външен вид: (Най малко 2 реда.)

7.Описание: (Снимка,но не е задължително.Снимката ДА НЕ БЪДЕ от анимация)

8.Допълнителна информация:


Последната промяна е направена от Боби Халиуел на Нед Ное 15, 2009 12:33 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
????
Гост




Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyЧет Ное 12, 2009 10:19 pm

[size=18]


  • 1.Име: Хари Потър


  • 2.Години: 13


  • 3.Училище:Бандуиг

4.Характер:
Хари е забавен и с чуство за хумор.Обича да се събира с приятели и
заедно да направят нещо забавно
или да посетят някой техен приятел.



  • 5.История: Малко след навършването му на една година,родителите му са убити от могъщия черен магьосник Лорд Волдемор. По някаква причина Хари успява да оцелее, след като убийственото проклятие на Волдемор се обръща срещу него и откъсва душата от тялото на магьосника. Хари остава с белег на на челото. Той става известен като
единствения човек оцелял от убийственото проклятие"Авада Кедавра" и от
този момент нататък е познат като "Момчето, което оживя". Волдемор също
оживява, но само душата му, а тялото му е унищожено.В крайна сметка се
оказва, че част от душата на Волдемор се е вселила в Хари и
благодарение на това, той може да говори змийски и да прониква в
съзнанието на Волдемор.


  • 6.Външен вид: Хари е с топло и
усмихнато лице. Чертите на лицето му са изострени, които са в синхрон
със чертите на характера му. Хари е с чуплива тъмнаа
коса, със сини очи. Момчето е високо, с нормално
телосложение. Има бели зъби, и мимически бръчици около очите и устата,
които му предават по-възръстен вид. Облича се шарено и оригинално,
обича да бъде различен, както и да е в центъра на вниманието.


  • 7.Описание: Създаване на ученик - Page 2 Harry_potter_4_wallpaper_ccr_filmes_03_1024_3


  • 8.Допълнителна информация:
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyЧет Ное 12, 2009 10:36 pm

Добре дошъл при нас!Аз съм твоят ръководител и ще те помоля да видиш темата " Относно Бандуиг" ,а след това да си намериш стая в училището :)
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Djesika An Tyrnyr
Мъгъл
Мъгъл
Djesika An Tyrnyr


Брой мнения : 59
Join date : 12.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue0/0Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyЧет Ное 12, 2009 10:39 pm

1.Име:Джесика Ан Търнър
2.Години:13
3.Училище:Бандуиг
4.Характер:Малко своенравна. Обича нещата да стават както тя иска. Лесно се сприятелява, но съумява да разграничи истинските си приятели от тези, които само се преструват. Избухлива е. Доста се ядосва, а трудно й минава. Обича да спори дори когато не е права. Мрази правилата, лъжите и несправедливостта. Ще защити всеки, които е обвинен несправедливо.
5.История:като малка живее в Лондон в огромно имение. Майка и и баща й са нейни осиновители, но тя не знае това. След като на пет години проявява магически способности, осиновителите му решават да разкрият истината на Джес. Те й разказват как преди пет години са я намерили на една пуста улица с едно писмо до нея. опитали се да го отворят, но не успели. Починалият им син е бил магьосник и те мислят, че момичето може да е такава. Джесика отваря писмото и вижда снимки на истинските си родители. Осиновителката й прочита писмото, в което пише, че са били принудени да я изоставят, поради опасност за живота й. Те са й осигурили необходимата сума магически пари и я съветват щом успее да отвори писмото да замине при кръстникът си, ако още е жив. Момичето изпълнява заръката на истинските си родители. Намира кръстникът си, който се казва Майкъл и живее в Годрикс Холоу. Заживява с него.
6.Външен вид:Кестенява коса, кафяви очи, излъчващи необичайна доброта. Носът й е прав, веждите - гъсти. Устните й са бели, а под тях се подават редица бели прави зъби.
7.Снимка:
Създаване на ученик - Page 2 Image_365
8.Допълнителна информация:Има домашен любимец - сова на име Максуел
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyЧет Ное 12, 2009 11:41 pm

Добре дошла при нас!Аз съм твоят ръководител!Ще те помоля да погледнеш темата "Относно Бандуиг" и след това да се настаниш в някоя от стаите...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Голс Корнелиос
Мъгъл
Мъгъл
Голс Корнелиос


Брой мнения : 2
Join date : 13.11.2009
Age : 27
Местожителство : Велико Търново

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue0/0Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПет Ное 13, 2009 2:06 am

1.Име: Голс Карнелиос

2.Години: 16


3.Училище:
Ераклеон

4.Характер: Млад ученик дошъл да се учи и да стане добър и силен магиосник да се бие за правна и всичо останало :D

5.История: На 12 избягал от вкъщи защотот баща му го бил а майка му била в лудница от тогава той е искал да стане професионалист в магиите и да създаде семейство той искал деца да учат тук и все така да се учат за да работят да се грижат за семействата си и т.н.


6.Външен вид: Рус с кафеви учи , ръст - 1.74 (истински ми е :D)

7.Описание: Създаване на ученик - Page 2 Bonjovi77

8.Допълнителна информация:Ученик
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПет Ное 13, 2009 2:07 am

Одобрен!Твоят ръководител е Чад!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
dArk_aNgeL
Мъгъл
Мъгъл
dArk_aNgeL


Брой мнения : 33
Join date : 12.11.2009
Age : 29
Местожителство : at th3 central stage

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue0/0Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПет Ное 13, 2009 2:43 am

1.Име: Симон Денали (Симс)

2.Години: 13

3.Училище: Бандуиг

4.Характер: Характерът й е много променлив спрямо настроението. Обикновено е шумна и бърборива, безкрайно горда и всякакви забележки, които са в нейн ущърб завършват зле..но не за нея. Гордее се от кое семейство идва и ненавижда мъгълите и всичко около тях, макар и да признава някои от техните изобретения са добри, въпреки че не си позволя да ги ползва. Обича да е в компания на приятели; ненавижда лъжата.

5.История: Симон е отраснала заедно със семейството и по-големия си брат Даниел / 14г. / в голям замък, който от край време принадлежи на чистокръвния род магьосници Денали. Още от съвсем малка тя знае за това как е устроен света, чистокръвните магьосници, нечистокръвните, мътнородите и всичко останало и мечтае за деня, в който ще постъпи в Хогуорст. Живота й протича сравнително спокойно, докато една вечер в северното крило, където се намира стаята на родителите й, не става пожар, в който загиват родителите й. Причината да не успея да се измъкнат е в това, че всичко е било нагласено и те са били зашеметени и без възможност да се измъкнат от пожара. От тогава Симс и Даниел живеят с чичо си, който не се интересува особено от тях.

6.Външен вид: Симон винаги е била слаба, със стройна фигура и със средна височина. Цветът на косата й е гарваночерно, тя е права и дълга почти до кръста. Има тъмношоколадови на цвят очи и красиво оформени вежди. Носът й е малък и прав, със средновисоко чело и сочни устни. Обикновено се облича спортно, но при случай се облича и изискано.

7.Описание: Създаване на ученик - Page 2 1158913I

8.Допълнителна информация: домашен любимец - котка Цезар
Върнете се в началото Go down
http://eolinschool.forumotion.net/
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПет Ное 13, 2009 3:04 am

Добре дошла при нас!Твоят ръководител съм аз...Ще те помоля да хвърлиш един поглет на темата "Относно Бандуиг" и след това да се настаниш в някоя от стаите :)
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Клеър Бенети- Евънс
Мъгъл
Мъгъл
Клеър Бенети- Евънс


Брой мнения : 27
Join date : 12.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue0/0Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПет Ное 13, 2009 4:21 am

1.Име: Клеър Бенети- Евънс

2.Години: 14


3.Училище: "Бандуиг"

4.Характер: Клеър има странен характер. Попринцип е спокойна и мила. Почти винаги е притихнала и усмихната. Но пък и тя си има лоши страни: голям инат е, много твърдоглава, не влиза често в спорове, но когато се случи не можеш да излезеш на глава с нея, щом си науми нещо винаги го прави без изобщо да иска да чува съветите на останалите хора.

5.История: Историята на Клеър не е много дълга. Тя е израстнала в голямо и богато магьосническо семейство с много обич и прислужници, които са изпълнявали всяка нейна прищявка. Въпреки това тя не се е превърнала в разглезено богаташче, а по скоро се е научила сама да се справя с всичко. Още от малка знае, че е магьосница и очаква мига, в който ще получи писмо. На 11 години тя получава очакваното писмо, от училище "Бандуиг". Сестра й Алекс учи в него и й разказва всичко за него. Клеър вече три години учи в училището и дразни сестра си, която завършва след една година.

6.Външен вид: Клеър има черевникаво- рижава коса. Средно- дълга и права. Кожата и е сравнително чиста, но има лунички по лицето- тях Клеър ги харесва и изобщо не се обижда, когато и кажат, че луничките й са ужасни. Тя е слаба, но пък тялото й е атлетично и силно.

7.Описание:
Създаване на ученик - Page 2 Bonniewright1165423215
Създаване на ученик - Page 2 Bonniewright1184945011
Създаване на ученик - Page 2 Bonniewrightginnyweasle

8.Допълнителна информация:
Имената на семейството й:

майка: Ванеса Бенети- Евънс
баща: Томас Бенети- Евънс
сестра: Алексис Бенети- Евънс
История на рода: Бенети- Евънс е древен магьоснически род. Счита се, че е произлязъл още при създаването на света. Всеки е длъжен да носи името Бенети- Евънс, а не бащино и фамилно както е прието. Когато някой в рода се жени, неговият/неговата съпруг/а е длъжна да промени името си на Бенети- Евънс. Ако момичето/момчето не е съгласно бракът не може да се състои. А, ако въпреки това се оженят буквално изхвърчат от имението и Бенети- Евънс се премахва автоматично от името им.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПет Ное 13, 2009 4:30 am

Добре дошла при нас!Твоят ръководител съм аз...Ще те помоля да хвърлиш
един поглет на темата "Относно Бандуиг" и след това да се настаниш в
някоя от стаите Създаване на ученик - Page 2 867558
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Саманта Нортман
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Саманта Нортман


Брой мнения : 135
Join date : 04.10.2009
Age : 33
Местожителство : Fell's Church, Virginia

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПет Ное 13, 2009 6:01 pm

1.Име: Саманта Нортман(Сам)
2.Години: 18
3.Училище: Хогуортс
4.Характер: Имам странен характер, бързо се сприятелявам. Oважавам свойте приятели, но ако те ме наранат по някакъв начин трудно им прощавам. Имам наистина жилезни нерви, трудно може някой да ме ядоса, но ако успее да го направи по добре да не е околко мен, защото лошо му се пише.
5.История: Когато бях малка, родителите ми много често пътуваха извън страната, така че съм свикнала да се грижа сама за себе си. Kогато станах вампир, напуснах семейството си, като им оставих бележка да не ме търсят, защото съм добре. Aз знаех че ще излълнят заръката ми, защото ме познаваха добре, и щом съм решила така да живея те ще го приемат.
6.Външен вид: Имам дълга черно-кестенява коса, не е много дълга, но не е и къса. Oчите ми са с цвят като на всеки новосъздаден вампир – червени.
7.Допълнителни информация: Родена съм на 28 януари 1991 г. Станах вампир точно на 18-тия си рожден ден. Обичам да гледам много филми и да слушам музика. Кандидатствам в това училище, защото искам да съм от вампирите които се хранят със животинска кръв, а не да бъда нормален вампир, при усложие че винаги когато се храня умира един човешки живот, за да мога аз да живея.
8.Описание:


Последната промяна е направена от Саманта Нортман на Нед Дек 06, 2009 9:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nadejda1328
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПет Ное 13, 2009 6:05 pm

Добре дошла при нас!Твоят ръководител е Елиза...Ще те помоля да хвърлиш
един поглет на темата "Относно Хогуортс" и след това да се разпределиш в Хогуортс
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Катерина Петрова
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Катерина Петрова


Брой мнения : 274
Join date : 15.11.2009
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue10/100Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyНед Ное 15, 2009 12:32 am

Име: Лия Волтури

2.Години: Тринадесет


3.Училище: Хогуортс

4.Характер: Лия е като огън. Виннаги е готова за бой. Освен тези неща тя е много мила. Никога не би наранила човек. Обича да бяга в гората на лунна светлина. Много обича да слуша музика.

5.История: Лия е родена във Волтера, Италия. Баща и е вампир на име Алек от най-великата вампирска династия Волтури. Майка и е магьосница, която в последствие след раждането на Лия става вампир. Тя израства със семейството на баща си във Волтера. Тя има двама братя, които винаги са се грижили за нея. Полу-вампир е. Храни се с вдякаква кръв.

6.Външен вид: Тя е със средно дълга руса коса. Винаги я връзва на кок. Кожата и е призрачно бяла. Очите и се променят при различни ситуации. Висока и средно слаба е.

7.Описание:

Създаване на ученик - Page 2 3m76tzkkoСъздаване на ученик - Page 2 F19913km

8.Допълнителна информация:
Лия име двама братя. По-голямият и брат се казва Сет и е на деветнадесет. По-малкият се казва Джеръми, който е на шестнадесет. Майка и се казва Елизабет Конър. Има куче на име Хъч.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyНед Ное 15, 2009 12:33 am

Добре дошла при нас!Твоят ръководител е Елиза!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyНед Ное 15, 2009 2:55 am

Име:
Симон Андромеда Магдалена Арт Морфе
Накратко: Симс, Мо, Анди, Ан, Маги и още много, много други. Най-често употребяваното е Симс.
Години: Отскоро на 16
Рождена дата: 31 октомври
Училище: Ераклеон
Характер: Какво може да се каже за характера на Симон? Тя е една изключително сложна личност, една от най-сложните, може би. Настроението й се мени често, май прекалено. Ако е щастлива, след най-много час ще бъде "настроена на друга станция". Спокойно състояние при нея почти няма. Често можеш да я видиш ядосана за нещо, при което всички си патят. Крещи на който й е пред очите, проклина всичко, което види, а и налита на скубане и хапане. Когато е щастлива (ех, рядко се случва) е годна за общуване що-годе. А обичайното, което винаги присъства в държанието й е надменност. Обича да се хвали, а и наистина се мисли за нещо повече от останалите. Къде с причина, къде без причина...
История: Родена в малкото градче Епине Сюв Сен във Франция, сред видно аристократично общество, в изключително богато семейство. Това я очертава като разглезена богаташка... Каквато и е. Откакто се е родила не е видяла нещо лошо. Винаги й е давано това, което пожелае. Винаги е имала най-скъпите неща. Нейната дума била закон за родителите й. Така станала и адски непоносимо момиче. Капризите й нямали край, но родителите й треперили над дъщеря си, която си останала единственото им дете. Още на четири години била обучена да се държи като видна аристократка. Поклони, жестове, начина на ядене- всичко е изпипано до край. На шест години започва да учи магия. Е, на тази малка възраст не е знаела кой знае колко, но от тогава започнала да практикува каквото успее да направи.
Външен вид: Грижата за външния й вид е най-голямото чудо на света. Сутрин се приготвя средно около 4 часа преди да излезе от стаята си, след това през целия ден размахва розовото си огледалце наляво-надясно, оглеждайки се за нещо нередно. При нея няма стърчащо косъмче или коланче малко накриво. Всичко е изрядно. Има черни, дълги коси, които сякаш омайват мъжкия пол. Има пронизващи сини очи, които, ако излъчват повече студ от сега, значи наистина да се заледят. Устните й са розови, леко пухкави и доста примамливи. Има изрядно прав нос. Вече да се чудиш кое не е перфекно в нейния живот. Кожата й е бледа и контрастира отлично с черната коса. Има слабо тяло, оформено като на истинска жена. Дългите й крака привличат мъжките погледи. Облича се доста изискано и няма как да я видиш с дънки втора употреба за един галеон. Всяка нейна дрешка струва повече от 1000 галеона със сигурност. Обича да носи всякакви бижута, които, естествено, са от бяло злато или пък нещо антично.
Допълнителна информация:
Чистокръвна аристократична млада госпожица
Умее да свири на пиано и цигулка, обича да танцува(но не простолюдните танци, а нещо като валс, танго- абе нещо по-така аристократично). Обича да ходи на шопинг и да си купува всякакви простотийки.
Има черен котарак на име Рименкоп, който вече е на възрастта на последното й легло- цели два месеца. Има още много живот в него, стига да не бъде сменен преждевременно.

Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyНед Ное 15, 2009 3:00 am

Добре дошла при нас!Твоят ръководител е Чад Майкъл Мъри!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Аурора Спенсър
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 6
Join date : 15.11.2009

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyНед Ное 15, 2009 5:20 pm

Име: Аурора Спенсър
Години: 13
Училище: Бандуиг

Външен вид: Аурора е висока 1. 50 см.. Има леко мургава кожа, дълга, черна, начупена коса. Усмивката и е искрящо бяла. Обича да носи бижута, и то по специално медальона оставен от майка й, а на дясната си тъка винаги има по няколко гривни.

Характер: Аурора има много спокоен характер. Винаги е спокойна, а когато е притеснена това не си личи. Обича музиката и природата. Не обича да й казват какво да прави. Винаги има собствено мнение и винаги го изказва, дори и да не трябва, обича да говори. Аурора обича да се разхожда из природата и да чете.

История: Родена е в Голуей, Ирландия Аурора има още двама братя и две сестри. Израстла основно сред момчета, Аурора обича играе с момчета и на техните игри, вместо със сестрите си с кукли, винаги правела пакости, никога не слушала, когато майка й говори. Това ядосвало майка й и Аурора често оставала наказана понякога дори за цяла седмица. Когато разбира, че е по- различна от другите деца, Аурора приема нормално новината, но не и това, че трябва да замине и да учи, някъде другаде, а не в родното и място, но въпреки това, баща й, с когото имат силна връзка я убеждава, че трябва да замине.
Върнете се в началото Go down
http://www.durmstrang.forumotion.com
Лусия Либонте
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Лусия Либонте


Брой мнения : 889
Join date : 25.07.2009
Местожителство : На седмото небе!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyНед Ное 15, 2009 5:36 pm

Записана си, обърни се към Боби, той ти е ръководител.
Върнете се в началото Go down
babylove
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 12
Join date : 15.11.2009

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПон Ное 16, 2009 12:01 am

1.Име: Кели Уоутър

2.Години: 14

3.Училище: Хогуортс

4.Характер: Кели е бунтарка. Винаги е била от тези които бягат от часовете и се прибират късно, но след като загубва своята най-добра приятелка тя става тиха и спокойна. Учи си уроците и не говори много , но семейството и помага да преодолее станалото и тя става много по-общителна и намира много приятели.

5.История: Кели Уоутър израства в богато семейство с майка магьоснек и баща мъгъл. Родена е в Ню Йорк. Тя е голяма бунтарка, не слуша родителите си, макар и малка тя прави на хората подли номера. Открива силите си на 5 години като се опитва на направи номер на едно момче. Когато е на 9 тя загубва най-добрата си приятелка и се затваря в себе си, но родителите и и помагат да го преодолее и тя става отнаво общителна , но не толкова голяма бунтарка както преди. Получава 2 покани от училищата , но избира Хогуортс.

6.Външен вид:Руса къдрева коса, сини очи. Висока е 160 см , тежи 45 кг. Носът и е прав и мъничък , а устните и са малки и розовеещи. Използва светло розов гланц с лек блясък.

7.Описание: http://1.bp.blogspot.com/_TKbUBfCcRjk/SpMByBuHCjI/AAAAAAAAAxs/_8QwVJ81th0/s400/37_ashley_olsen_2980.jpg

8.Допълнителна информация: Има куче-каракачанска овчарк, което се казва Ара.
Върнете се в началото Go down
Лусия Либонте
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Лусия Либонте


Брой мнения : 889
Join date : 25.07.2009
Местожителство : На седмото небе!

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПон Ное 16, 2009 12:03 am

Приета, моля разпредели се! =)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПон Ное 16, 2009 12:27 am

Създаване на ученик - Page 2 14

~Име:
Андрю Рейнфорд

~Години:
15 годишна възраст

~История:
Андрю се появява на бял свят в ранният следобед на 17-ти март. Още от раждането си е обсипан с богатствата и авторитета на семейството си. Аристократ от детската люлка. Чистокръвните му родители започнали обучението му от много рано - едвам проходил и вече са го учили да ходи с горда походка. Когато става на пет, вече можел да използва магия. Баща му искал Андрю да бъде най-добрия в училище, още преди да е започнал. Постоянните натяквания на родителите му ,за това че е чистокръвен са го възгордяли и той започнал да се държи ужасно към околните. Всички, освен тези на които родителите му плащали да му бъдат приятели, го смятат за 'надут, самовлюбен пуяк', но Андрю ги пренебрегва с самодоволна усмивка 'Завиждат'. Когато получил писмото си от 'Хогуортс', родителите му взели всичко, най-скъпо и най-хубаво до което могат да се докопат. След разпределението си, той се запознал с Николет Льоер, която веднага разбрала що за ,цитирам 'самовлюбен тъпак' е момчето и от тогава двамата не могат да се понасят.

~Външен вид:
Висок, строен и слаб. Висок е около 1.75 см и тежи около 76 килограма. Обича да се облича в крак с модата, дънки, маратонки и тишърт. Облича се в различни цветове, типично за един тийнейджър. Умее да използва умело чара си и да го показва. Един комплимент за неговата външност, никога не е излишен. Косата му, черна, е винаги на всички посоки, обичаше да изглежда така. Има леки тръпчинки и прекрасна усмивка. Кефеви очи, изразителни и топли, понякога, когато се ядоса те почернават. Лижето му е като превъплащение на истинското и реланото. Има нормални веджи и нос.

~Характер:
Попринцип, Андрю е доста чувствителен, но никога не го показва тази своя страна, защото я затрупва под горделивостта и самоувереността присъща на един аристократ. Държи на потеклото си, и на пръв поглед хората го определят като повърхностен нарцис. Захаплив, аругантен, в някои случаи обича да командва и държи да бъде неговото. Въпреки потеклото си поставя високи амбиции и е готов, за да ги постигне. Обича да се забавлява, разбира се коагато е в своята компания, в свои води.

~Снимка:
1
2
3
4
5
6
7
8

~Дом:
Slytherin



Ще се радвам, ако съм в Хогуортс, иначе няма да учавствам във форума.


Последната промяна е направена от PaparazZi на Пон Ное 16, 2009 12:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПон Ное 16, 2009 12:32 am

Избери между училищата : Ераклеон и Шейдън
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПон Ное 16, 2009 12:34 am

Защо не може да съм в Хогуортс? o_O
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue999/999Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПон Ное 16, 2009 3:10 am

Хогуортс има достатъчно ученици, както и Бандуиг имаш възможност в Ераклеон или Шейдън
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Джини Уизли
Мъгъл
Мъгъл
Джини Уизли


Брой мнения : 53
Join date : 16.11.2009

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Създаване на ученик - Page 2 Left_bar_bleue0/0Създаване на ученик - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 EmptyПон Ное 16, 2009 4:09 am

Име и фамилия:
Джини Уизли

Години:
12

Училище:
Хогуортс

Характер:
Джини е забавна и с чуство за хумор.Мрази да и се заповядва.
Не харесва хората които се лигавят постоянно, и тези които
не одобряват мнението на близките на Джини.Тя е свикнала с
братята си Фред и Джордж и тяхните номера, за това трудно
може да се изненада.

Външен вид:
Джини има огнено червена коса, която прилича по-точно на
кафява.Очите и са светло кафяви.Тя е с нормален ръст.

История:
Бил,Чарли,Пърси,Фред,Джордж,Роналд и Джини са децата на
Моли и Артър Уизли.Джини е единственото момиче в семейството.
В Уизли има много малко момичета.Всички са учили в Хогуортс, но са
били в различни домове.Когато става на дванадесет Джини получава
писмо от "Хогуортс" за да учи там.

Снимка:
Създаване на ученик - Page 2 500full-bonnie-wright
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на ученик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на ученик   Създаване на ученик - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на ученик
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Създаване на друга Длъжност

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Архив :: Архив-
Идете на: