Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Трофейната зала

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Трофейната зала Left_bar_bleue999/999Трофейната зала Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Трофейната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Трофейната зала   Трофейната зала EmptyСъб Фев 27, 2010 8:39 pm

Трофейната зала Trophyroomsj1

Трофейната зала на "Хогуортс" представляваше просторно помещение с висок овален таван. В нея се намираха всички трофеи спечелени до сега ..Освен като трофейната зала,залата бе известна и като гордостта на Хогуортс!

Свободно Рп!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Тайлър Шин
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Тайлър Шин


Брой мнения : 70
Join date : 06.12.2009

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Трофейната зала Left_bar_bleue999/999Трофейната зала Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Трофейната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трофейната зала   Трофейната зала EmptyВто Мар 30, 2010 9:30 pm

Проф.Шин влезе в трофейната зала и я огледа.Срещна и своя трофей,трофея които беше изкаран лично от него.Тайлър си спомни хубавите мигове,когато беше в училището като ученик и много се зарадва че още помни нещо от тези хубави времена.Огелад се хубаво и скоро седна на една пейка близо до трофейте.Като се загледа той видя още един които принадлежеше на него,и още един.Шин се усмихна и огледа наоколо чу стъпки и стана,видя брат си.-Здрасти,Ерик!Какво правиш тук по това време? - попита Шин и предложи на брат се да се поговорят,Ерик прие и двамата седнаха на пейката,разговаряйки.
Върнете се в началото Go down
Ерик Шин
2 Курс
2 Курс
Ерик Шин


Брой мнения : 99
Join date : 22.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Трофейната зала Left_bar_bleue5/100Трофейната зала Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Трофейната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трофейната зала   Трофейната зала EmptyВто Мар 30, 2010 9:36 pm

Ерик вървеше по коридора размишлявайки на това което брат му беше казал преди дни,а именно майка си.Той доста време не можеше да проумее това което му беше казал по - големият му брат и сега се чувстваше ужасно гадно,все едно вътрешностите му всеки момент ще се преобърнат.Той ходеше дълго и скоро стигна пред трофейната зала.Огледа хубаво трофейте,дори на няколко места срещна фамилията Шин.По - късно брат му го повика и Ерик отиде към него.
-А,здрасти бате! - започна Ерик. - Размишлявах за родителите ни и колко гадно е да си пълен сирак.Доста е ужасно. - Ерик се усмихна насила за да докажа не брат си че вече е превъзмогнал смърта на майка си,но не. - Ти какво правиш тук? - опита се да смени темата Ерик Шин.
Върнете се в началото Go down
Тайлър Шин
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Тайлър Шин


Брой мнения : 70
Join date : 06.12.2009

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Трофейната зала Left_bar_bleue999/999Трофейната зала Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Трофейната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трофейната зала   Трофейната зала EmptyВто Мар 30, 2010 9:41 pm

Тайлър изслуша това което каза брат му след което се замисли над това което току - що му беше казал.Насистина беше гадно да загубиш родителите си и то на такава крехка възраст.При него беше различно той беше вече голям и свикна с това което съдбата им предостави,но Ерик,Ерик беше доста малък и Тайлър щеше да го разбере ако още му е гадно и мъчно.Дори и професора още не е свикнал с тази новина.-Спокойно,ти не си сам! - започна Тайлър и погледна брат си. - АЗ съм с теб и няма да те оставя докато не съм сигурен че си наистина добре. - Ерик се усмихна насила. - Ами всъщност аз дойдох да видя трофейте,и след това да си ходя,видя ли моите трофей?ПП:Ерик ще оцветявам пряката реч в друг цвят че не иска да ми слиза на долен ред,явон компа се е прецакал.
Върнете се в началото Go down
Ерик Шин
2 Курс
2 Курс
Ерик Шин


Брой мнения : 99
Join date : 22.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Трофейната зала Left_bar_bleue5/100Трофейната зала Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Трофейната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трофейната зала   Трофейната зала EmptyВто Мар 30, 2010 9:45 pm

Ерик погледна брат си.Той беше разгледал добре трофейне и нямаше как да не забележи трита на брат си просто те се набиваха доста на очи и трудно можеше човек да не ги забележи.Особена толкова добре излъскани.
-Да! - той се усмихна надяваше се един ден да има и негови трофей там,независимо в каква област ще са. - Аз ще тръгвам че трябва да се подготвям за училище,след два дни почваме,а още не съм изпрал мантията и имам доста работа. - Ерик стана,Тайлър го последна и двамата си отидоха по стаите.


ПП:Ок,аз и без това сложих край на РП-то.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трофейната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трофейната зала   Трофейната зала Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трофейната зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Трети етаж-
Идете на: