Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Класна стая(Първи курс)

Go down 
+6
Мориган Дий Фосет
Коди Лайнтер
Арън Картър
Касиди Милър
С. Салваторе
Крис Халиуел
10 posters
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue999/999Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyПон Апр 05, 2010 6:35 pm

Класна стая(Първи курс) Return10

Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue999/999Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyПон Апр 05, 2010 7:07 pm

Директора се появи с гръм и трясък в стаята,като поздрави учениците за добре дошли...
- Днес ученици ще научите какво представлява предмета "Вълшебство" и ще се запознаем - заговори Халиуел и продължи
- Аз съм проф.Халиуел,Крис Халиуел.Някои от вас може да знаят,но другите не,затова ще Ви кажа.Всяка година сменям самоличността си,защото ... и аз не знам защо - засмя се той и започна отново да дърдори
- Е стига толкова за мен.Няма да Ви питам за имената,тъй като всички ви познавам.Нека направо да минем към урока.
Вълшебството произлиза от векове,това е магия,в която са включени най - известните и използвани заклинания в света. Като например ще научим как да левитираме,как да издигаме предмети във въздуха,как да отключваме врати и много други неща!
- Ами ученици,това е за предмета.Няма какво друго да обсъждаме,затова ще Ви пусна :)


За домашно ми напишете малко информация,като отговорите на тези въпроси:
1.Какви заклинания харесвате?
2.За какво се изучава предмета ?

Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
С. Салваторе
1 Курс
1 Курс
С. Салваторе


Брой мнения : 162
Join date : 25.07.2009
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue5/100Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyВто Апр 06, 2010 2:14 am

Очертаваше се доста дълъг и труден за първокурсниците,защото след почивката,която имаха от няколко дни,дойде ред за уроците и всички малчугани трябваше да побързат за часовете.Щом видя каква е днешната им програма,на Стефан му стана толкова лошо,че му се зави свят.Неговите очаквания бяха за по-малко часове,обаче програмата беше безмилостна и началото на деня започваше със Трансфигурация,после Вълшебство,Летене,ГЗМС и История на магията,със две думи доста щяха да се потят децата.Следейри реакцията на някой свой съученици и те не бяха останали доволни,но все пак това си беше Хогуортс и не биваха да се оплакват много.След сутрешната закуска във залата,със леко вътрешно притеснение момчето се отправи към третия етаж и отвреме на време си говореше нещо под носа.
Първият час по трансфигурация хпемина успешно и се надяваше,че за първи път децата щяха да се измъкнат по-леко от вълшебството,където за добро или зло щеше да им преподава самият директор.Точен като часовник,първокурсникът пристигна тъкмо навреме и със останалите деца се настаниха по чиновете.Директорът се появи само две минути след тях и като огледа набързо групичката,осатан доволен и се представи на класът.Каза няколко думи за себе си и без повече официлности,премина към днешният им първи урок за Вълшебството.Стефан някак си се отпусна и със развитието на часа,забрави това притеснение,окето имаше вътре във себе си и доста съредоточено си записавше всичко
Вълшебството
произлиза от векове,това е магия,в която са включени най - известните и
използвани заклинания в света. Като например ще научим как да
левитираме,как да издигаме предмети във въздуха,как да отключваме врати
и много други неща!
След като приключиха със урока,накаря професор Халиуел постави първата задача на първокрусниците,а именно да му отговарят на два въпроса.Момчето си ги написа на тетрадката си и удолетворен от прекараният час,излезе навън и се отправи към стаята,за да се захване със задачите.

Върнете се в началото Go down
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue0/0Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyВто Апр 06, 2010 10:36 pm

Касиди вървеше влачейки крака тъжно. Настроение на момичето беше слязло на нулата, може би заради времето, което беше студено и мрачно.
С полузатворени очи слидеринката успя да се добере до Вълшебството. Тя открехна тихо вратата и надникна вътре. За нейна изнената в просторното помещение нямаше никой.
-Какво става- каза си тихо Кас и влезе в кабинета. Чиновете бяха празни. Нямаше никой. Това не беше добър знак.
Поучудено момичето влезе навътре и остави голямата си чанта на първия чин и започна да търси нещо из нея. Най- отдолу в торбата се намираше един часовник, който бе завещание от баба и. Щом погледна часовничето Кас се ококори.
-Оо..суперр- извика тихо тя и потропа с крак, защото беше твърде рано. Тя още трябваше да е на топло в леглото, но не Касиди седеше насред празна стая, чакайки да започне часът.
След пет минутни размисли слидеринката реши, че няма смисъл да се връща в общата стая. Затова тя остана да чака, разглеждайки всички учебници и пергаменти намиращи се в чантата и.
След около половин час стаята бавно започна да се пълни, а Кас продължаваше да разглежда разни работи тотално отегчена.
Изведнъж с гръм и трясък се появи учителят, който се оказа директорът на училището. Той поздрави първокурсниците и започна с урока, който беше лек и приятен за слушане.
До края на часа момичето слушаше запленено, като във транс. Накрая професорът даде и лека домашна, която Кас записа набързо. След като звънецът извести края на часа, слидеринката поздрави проф. Халиуел с "Довиждане" и се запъти с бавна крачка към следващия час.
Върнете се в началото Go down
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue999/999Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyЧет Апр 08, 2010 5:50 pm

Директора си седеше най - спокойно в кабинета,докато не се сети,че има час при първи курс. Докато вървеше по коридора,готвейки се за часа си при първокурсниците,на няколко пъти го спираха преподаватели и ученици,които все още не вярваха,че Халиуел е жив.Професора влезе в кабинете си,но все още нямаше никого.Мъжът седна на бюрото си и зачака учениците да дойдат.Приготви пръчката си и с радост зачака учениците,които започнаха да влизат.
- Добър ден ученици! - заяви високо Крис
- Добър ден проф.Халиуел - отговориха му те
- Днес ще Ви разкажа и науча за заклинанието "Лумос" - продължи да говори Халиуел
- Заклинанието било създадено от магьосникът Каръл Лумос,за да може хората да се пазят от нощните създания,които бродели през вечерта.Магията запалвала светлина на края на пръчката.Заклинанието не държало завинаги нощните създания,затова сина на Каръл Лумос осъвършенствал заклинанието,но това ще го учим следващият път.Професора употребявал винаги заклинанието,което създал,но веднъж един върколак го нападнал и го убил.Тогава за първи път заклинанието не успяло да проработи.Не мислете върколаците,които съжествуват сега за зли!В миналото е имало дори зли магьосници,които за жалост и днес ги има.
- Ето как действа заклинанието ... - отговори Кристофър.Произнесе заклинанието и от върха на пръчката се появи светлина.
- Лесно е ... - усмихна се той.
- Сега сте вие ... - продължи преподавателя и нареди учениците в редица.


Домашно:
1.Напишете по едно Рп,в което обяснявате как успявате да направите заклинанието
2.Кой създава заклинанието и с каква цел? (на ЛС)
3.Какво убило професора?(ЛС)
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net
С. Салваторе
1 Курс
1 Курс
С. Салваторе


Брой мнения : 162
Join date : 25.07.2009
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue5/100Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyЧет Апр 08, 2010 8:48 pm

Невероятни емоций преживя Стефан във Лондон,където беше на посещение при някои свои приятели и през това време се отдаде на свои любими занимания,като кино,театър и футбол.Времето,което прекара беше чудесно,но дойде време да си търгва и на другият ден вече беше в училището,където вече бяха започнали днешните часове.Днес беше послединят ден,във който първокурсниците имаха занимания и след това ги очакваха три дин почивка.Момчето бързо се отправи към кабинета по Вълшебство,където им преподаваше директорът и щом влезе,учтиво го поздарви:
-Здравейте,господин Халиуел,мога ли да остана в час?-попита той и докато чакаше,видя,че стаята е празна и никой още не е пристигнал.Леко си отдъхна,защото,ако беше закъснял,със сигурност това нямаше да му се размине.
-Заповядай,добре дошъл!-позрави го учителя и момчето побърза да седне на мястото си.Още беше развълнуван от филма,който беше гледал във киното и затова във първите минути беше доста разсеян и не слушаше внимателно.
-Стефан,какво ти е?-обади се внезапно директорът и той се стресна.От няколко минути вече говоря,а ти сякаш не си тук.
-Нищо ми няма-побърза да каже първокурсникът и като се стегна малко заяви по-тъврдо:Няма за какво да се тревожите,просто съм уморен от пътуването и това е.
Следващите минути се оказаха доста приятни за него,особенно когато децата щяха да си имат първата си практика върху заклинанието Лумос.Стефан много добре познаваше това заклинание и беше чел във библиотеката разни историй.
Когато директорът приключи със теорията,всяко едно от децата започнаха да се изреждат и да правят магията.Първокурсникът стана от мястото и отиде до дъската,когато директорът направи така,че всичко да изчезне и изведнъж всичко беше пълен мрак.
Момчето запази самообладание и изчака няколко секунди преди да се пробва.После взе магическата си пръчка и я насочи във посоката,където се намираше учителят.
-Лумос!каза тихо Стефан и от пръчката му блесна толков силна светлина,че за минута-две всичко наоколо беше осветено и той видя доволното изражение на учителят.
-Чудесна работа,а сега седни на мястото си и ми позволи пак да върна всичко по местата си-отвърна дирекотр Халиуел и стаята пак потъна във мрак.
Върнете се в началото Go down
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue5/100Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyЧет Апр 08, 2010 11:48 pm

Влезнах в стаята като гледах отчаяно учителят.Той се сети ,че миналият час не ме е виждал в кабинета.-Ти ли си новия ученик?-попита професор Халиуел.Аз се сетих ,че нарочна каза това ,за да не ме изкара ,че бягам от часовете.-Да.-отговорих аз срамежливо.Всички грифиндорци знаеха ,че не съм нов ,защото ме бяха виждали в общата стая.Седнах на едно свободно място.След като дойдоха всички учителят започна урока.Той каза ,че ще ни научи на заклинанието"Лумос".То осветява предния край на пръчката.Учителят разказа защо било създадено това заклинение.Той показа как действа заклинанието.Учителят каза да се опитаме и ние да го направим.Аз взех пръчката,успокоих се,концентрирах се казах.
-Лумос.-пръчката мигнаще няколко секунди.Аз опитах отново и казах малко по-силно.
-Лумос.-този път не стана нищо."На следващия трябва да стане"си помислих.
-Лумос.-извиках силно.Пръчката светно силно за около 5-10 секунди и загасна.Професор Халиуел ме позвали.Звънеца би и всички станахме и си тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue0/0Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyСъб Апр 10, 2010 1:53 am

Касиди вървеше или по-точно бързаше към кабинета по Вълшебство. Миналия път беше подранила сега беше ред да закъснее. Когато момичето стигна до третия етаж с радост забеляза, че директора идва от другия край на коридора, така че Кас успокоена влезе в кабинета. Явно повечето ученици си помислиха, че това е професора, защото подскочиха при отварянето на вратата.
Развеселена слидеринката си седна на чина и зачака проф. Халиуел, който дойде след няколко секунди. Все още с усмивка на уста Кас сякаш поемаше всяка дума на професора. Урокът им беше наистина лесен и приятен. През първата половина на занятието господина преподаваше теория, с през втората практика. И естествено Каси предпочиташе практиката. Поне заклинанието "Лумос" беше лесно и доста полезно.
Когато професора каза, че ще му показваме как правим заклинанието всички се наредиха на опашка и зачакаха реда си. Касиди беше горе долу посредата на дългата опашка от първокурсници. Почти всички преди нея се бяха справили добре. Тогава я обзе лек страх...Какво ли щеше да стане ако не се справеше?- Леко притеснено момичето дишаше колкото се може по-дълбоко. Това и помагаше още откакто беше малка. Но ето, че дойде и нейният ред. Леко неуверено слидеринката направи две крачки напред. Съсредоточи се и със съвсем ясни думи каза "Лумос" и заклинанието се получи. От пръчката на момичето излезе силна светлина за няколко секунди.
Доволна от себе си първокурсничката се върна на мястото си, чакайки със разтуптяно сърце биенето на звънецът. Няколко секунди преди да свърши часът Проф. Халиуел даде два въпроса на първокурсниците, явно за да провери дали са слушали в часът. Още докато ги записваше момичето се сети за отговора. След като звънецът извести края на часа всички ученици от първи курс се забързаха за някъде, а Кас в необяснимо добро настроение се запъти към общата стая.
Върнете се в началото Go down
Коди Лайнтер
1 Курс
1 Курс
Коди Лайнтер


Брой мнения : 18
Join date : 13.04.2010
Age : 26

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue0/0Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyЧет Апр 15, 2010 1:57 pm

Справих се от първия път! Беше много лесно. Без да спирам казах силно и ясно "Лумос"! Проф. Халиуел ми се зарадва, след което аз бях изключително доволен. Заклинанието е било създадено от магьосника на име Каръл Лумос, който целта е била хората да могат да се защитават като светят с върха на пръчката. Но професора винаги е правил заклинанието, но веднъж се е появил един върколак и за съжаление го убил.
Върнете се в началото Go down
Мориган Дий Фосет
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 17
Join date : 28.06.2010

Информация на героя
Ниво: 3
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue100/999Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (100/999)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyЧет Юли 01, 2010 9:21 pm

РП за урок №1

В ужасно настроение Катлин затътри крака към третия етаж за часа по Вълшебство
.
Когато пристигна пред кабинета на красивото й лице имаще гримаса, която беше смесица от умора,умора и най-вече яд , че е изпуснала закуската. Като се опита да остави само умората върху лицето си, русокоската влезе в клесната стая и (за неин ужас) тя беше първа. Тъй като без това ако се върнеше назад към Голямата зала щеше да е пропуснала закуската и и часа тя се настани както винаги пред катедрата и извади поредния среден паргаментов лист, всички нисисери претъпкани с пера, черно мастило, острилката, гумата и потставката за пера и всичко друго което помисли, че ще й трябва. Пак й се доспа затова извади от купчинката нисисери един луксозен на вид и от там извади едно самопишешто перо, постави го върху пергамента, извади от раницата дълъг и красив розов шал и го намота на кълбо. Катлин сложи кълбото на чина и го използва за възглавница, докато изведнъж не се сети нещо - Кой щеше да го събуди за следващия час? Като по чудо тя осъзна, че ръчния й часовник има будилник. Тя го свали и омагьоса така, че да я събужда в нужните часове. Вече спокойна тя заспа върху чина...
Ясно звънене я пробуди от дрямката. Тя погледна няпред и видя че професорът, е почнал да говори и тя в паника извади резервното си паче перо от джоба на мантията, преди да осъзнае и види как красиво изрисуваното самопишешто плавно пише с тънък почерк това което казва професорът. Тя се успокои и взе да го слуша. Като чу домашното тя грабна самопишештото перо, точно когато то почна да пише звуците издавани в радиус от метър. Тя го прибра в кутията и пъхна всичко в раницата, която бе много по-организирана от мислите й.
" Сигурна съм, че директора крие нещо...Неможе да си сменя самоличноста всяка година просто ей така...Какво ли крие? Да не би да е избягал затворник?Или пък... или какво май е по точния въпрос?...."
Върнете се в началото Go down
Ерик Шин
2 Курс
2 Курс
Ерик Шин


Брой мнения : 99
Join date : 22.03.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue5/100Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyЧет Юли 01, 2010 9:59 pm

Отлична Работа отличен 6
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue10/100Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyПон Юли 05, 2010 12:02 am

Охо, значи Боби го няма и перверзния мелез решил да се прави на шеф. Е, драги идиоте, нямаш такова право ;дд
Върнете се в началото Go down
Мориган Дий Фосет
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 17
Join date : 28.06.2010

Информация на героя
Ниво: 3
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue100/999Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (100/999)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyВто Юли 06, 2010 2:17 am

Извинете ме, но ако искате да се обиждате пратете ЛС или направете тема. Все пак това е темата за класна стая. И на всичк8ото отгоре все пак заслужавам 6.
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue5/100Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyВто Юли 06, 2010 7:06 pm

Това, драга моя, го решава само и ЕДИНСТВЕНО Крис. А сега ако ме извините-струва ми се, че форума си има нов адрес!
Върнете се в началото Go down
Мориган Дий Фосет
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 17
Join date : 28.06.2010

Информация на героя
Ниво: 3
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue100/999Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (100/999)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyСря Юли 07, 2010 1:09 am

И аз съм съгласна с теб, но казвам само че не бива да се обиждате където ви падне в форума защото на регистриралите се им става неприятно ако искат да пратят отговор на темата виждат как се обиждат други членове. Между другото - какъв адрес.
П.П.: Ти си префект и може да накажеш ученика
Върнете се в началото Go down
Аня Шеверненко
Префект 3 Курс
Префект 3 Курс
Аня Шеверненко


Брой мнения : 740
Join date : 27.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класна стая(Първи курс) Left_bar_bleue5/100Класна стая(Първи курс) Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyСря Юли 07, 2010 1:29 am

адресът е написан на индекса.
Върнете се в началото Go down
miro
Мъгъл
Мъгъл
miro


Брой мнения : 11
Join date : 21.03.2011
Age : 28

Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) EmptyВто Мар 22, 2011 3:17 am

Миро влезе в класната стая. Там имаше много деца. Тогава Миро седна на мястото си и започна да търси книга с вълшебства. Учителят влезе и Миро спря да тарси книгата. Уплашен от първите си заклинания Миро реши да си запише всичко. Веднага след като би звънеца Миро първи излезе.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класна стая(Първи курс) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая(Първи курс)   Класна стая(Първи курс) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класна стая(Първи курс)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класна стая(Втори курс)
» Класната стая за първи курс
» Класна стая
» Първи курс
» Уроците на Първи Курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Трети етаж :: Вълшебство-
Идете на: