Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Класната сатя \Първи курс\

Go down 
+2
С. Салваторе
Синди Уайт
6 posters
АвторСъобщение
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класната сатя \Първи курс\ Left_bar_bleue999/999Класната сатя \Първи курс\ Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класната сатя \Първи курс\ Empty
ПисанеЗаглавие: Класната сатя Първи курс   Класната сатя \Първи курс\ EmptyЧет Апр 08, 2010 9:15 pm

Класната сатя \Първи курс\ Sndyyx
Върнете се в началото Go down
Синди Уайт
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Синди Уайт


Брой мнения : 372
Join date : 24.07.2009
Age : 29

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Класната сатя \Първи курс\ Left_bar_bleue999/999Класната сатя \Първи курс\ Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Класната сатя \Първи курс\ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната сатя \Първи курс\   Класната сатя \Първи курс\ EmptyЧет Апр 08, 2010 9:17 pm

След часа си с втори курс Симънс се запъти към отсрещната стая в която
се преподаваха уроците на първи курс.Тя влезе в кабинета,очаквайки да няма
никого,но явто първокурсниците бяха подранили...
-Добър ден!- поздрави тя
Учениците й отговориха със същото.
-Днес е първият ни час заедно,затова като начало нека се
опознаем....казвам се Кейли Симънс и както вече сте разбрали ще преподавам по
отвари.Няма да давам големи домашни и ще
Ви изпитвам предимно писмено.Когато ви вдигна на даден въпрос не искам
да се притеснявате-няма да ви изям,разбира се ако не сте смогнали да научите,ще
ви помоля да ме уведомявате преди началото на часа.Така това е за мен и
предмета,сега сте вие на ред-усмихна се жената и посочи един от учениците.Той
се представи най-подробно и след него започна друг...така докато не се изредиха
всички.
-Ще се опитам да запомня имената на всички ви и не ми се
сърдете ако объркам нещо-предварително се извини Симънс
-Сега като за първи
час няма да ви натоварвам с домашни,само ще обясня значението на отварите..Те
са магичеки елексири,способни да преобразят или дори да убият човек.Отварите не
винаги се пият-по някога се мятат или просто се оставят в съда,докато не се
получи дадения ефект.Елексирите са предимно в течно състояние,което помага за
тяхото поемане от мегьосника или вещера.Не бива да смесвате съставки без да
знаете как действат.Никога не импровизирайте!И последно,но не по важност – не правете
отвари сами,освен ако не съм ви казала! – заяви Кейли и отново огледа първокурсниците.
-Ами това е за сега,ако имате въпроси слушам ви!.....


П.П:Нямате домашно,но не е лошо да дреснете по едно РП,как е минал първия ви час\по желание ;)\
Върнете се в началото Go down
С. Салваторе
1 Курс
1 Курс
С. Салваторе


Брой мнения : 162
Join date : 25.07.2009
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класната сатя \Първи курс\ Left_bar_bleue5/100Класната сатя \Първи курс\ Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класната сатя \Първи курс\ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната сатя \Първи курс\   Класната сатя \Първи курс\ EmptyЧет Апр 08, 2010 9:54 pm

"Ура,ура ще имаме час по отвари на-сетне"радваше се Стефан,когато научи,че всичко вече е готово и недоразуменията покрай предмета са оправени.Имаше леки проблеми със програмата на 1 и втури курс,но вече ръководителите и самата учителка успяха да изчистят това и спокойно малчуганите можеха да си карат часовете.Засега не беше видял някой от свойте съученици и не можеше да ги предупреди,че им предстой първият им час по отвари.Затова момчето във пристъп на неудържима радост и лудост спринтира като луд до подземията и за рекордно кратко време се озова пред стаята.
Реши малко да си опарив видът и да си върже обувките и като се успокой напълно,почука по вратата и влезе вътре.
Още щом пристъпи вътре,той беше посрещнат много радушно и гостоприемно от учителката,която се оказа същински ангел.
-Здравей,добре дошъл във моя кабинет-поздарви го тя и го заведе до неговото място.Тъй като си ми първият ученик,дето влиза във новият вид на стаята,надявам се че щи ми донесеш много късмет и ще ме радваш през годината-завърши младата жена,която беше истинско олицетворение на самата любезност и учтивост.
Момечто промърмори няколко думи и като се изчерви силно при ненйните думи,започна да си вади нещата за часа.
Професор Симънс се върна на бюрото си и щом останалите деца пристигнаха,започна да говори и обясни какво точно ще парвят перз годината:
-.казвам се Кейли Симънс и както вече сте разбрали ще преподавам по
отвари.Няма да давам големи домашни и ще
Ви изпитвам предимно писмено.Когато ви вдигна на даден въпрос не искам
да се притеснявате-каза учителката,когато видя няколко притеснени деца,който се ужасиха при самата мисъл за изпитване.
-Истински късмет извадихме със вас-провикна се момчето и стана от мястоот си.Казвам се Стефан Салваторе,от дом Рейвънклоу и съм щастлив,че вие ще ни преподавате по отаври-завърши момчето и седна на мястото си.
Върнете се в началото Go down
Арън Картър
1 Курс
1 Курс
Арън Картър


Брой мнения : 69
Join date : 27.02.2010
Age : 26
Местожителство : У Нас

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класната сатя \Първи курс\ Left_bar_bleue5/100Класната сатя \Първи курс\ Empty_bar_bleue  (5/100)
Принадлежности:

Класната сатя \Първи курс\ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната сатя \Първи курс\   Класната сатя \Първи курс\ EmptyЧет Апр 08, 2010 11:09 pm

"Най-после ще имаме час по отвари"си помислих.Когато влезнах в кабинета не видях учител и казах на ум"Може да закъснее или да има работа".Точно след биенето на звънеца учителката влезна.След като ни поздрави каза ,че се казва Кейли Симънс.Каза ни ,че когато ни вдига на даден въпрос да не,няма да ни изпитва много ,а това ще става писмено.Също добави ,че няма да ни дава големи домашни.Когато не сме си научи да и казваме преди часа.Учителката каза ,че приключи и започна да ни пита как се казваме.
След като се изредиха малко ученици дойде и моя ред.Аз станах и казах.
-Аз се казвам Арън Картър.Грифиндорец съм.-и си седнах.
След като всички се изредиха тя добави ,че ще се опита да ни запомни по имена.Когато се обърка да не се сърдим.Учителката започна урока.Първо каза ,че отварите са почти винаги в течно състояни.Те не винаги се пият от дадения човек.Не трябва да смесваме каквото ни падне.Звънеца би и всички излезнаха.След това учителката заключи и тръгна на някъде.
Върнете се в началото Go down
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класната сатя \Първи курс\ Left_bar_bleue0/0Класната сатя \Първи курс\ Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Класната сатя \Първи курс\ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната сатя \Първи курс\   Класната сатя \Първи курс\ EmptyСъб Апр 10, 2010 1:05 am

Първокурсниците най-накрая щяха да карат час по Отвари. Явно всички се вълнуваха много, защото когато Кас слезе в подземията и влезе в кабинета вътре беше пълно със наистина развълнувани деца.
Всички си шушукаха весело и гледаха постоянно към вратата с надежда преподавателката да влезе скоро. Можеше да се каже, че и слидеринката се вълнуваше, защото този предмет я влечеше много. Макар и доста трудни отварите бяха доста интересни и приятни.
Точно навреме за часът професорът пристигна и явно не очакваше да види всичките първокурсници готови за час. Веднага щом влезе проф. Симънс се представи и си каза изискванията, които не бяха много трудни за изпълнение.
Щом преподавателката приключи те остави на всеки ученик да се представи. Това не беше едно от любимите действия на първокурсничката, но нямаше как. След като минаха няколко момчета дойде ред на Кас, която стоеше на втория чин посредата.
Тя стана и заговори с изключително мек гласец:
-Здравейте, казвам се Касиди Милър и съм от дом Слидерин, ами... общо взето е това- довърши Кас и си седна на мястото. Овлечена в нейните си мисли, момичето не усети кога звънецът би. Стреснато тя подскочи при звъненето му, но бързо се осъзна и тръгна нанякъде без да знае къде.
Върнете се в началото Go down
Коди Лайнтер
1 Курс
1 Курс
Коди Лайнтер


Брой мнения : 18
Join date : 13.04.2010
Age : 27

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Класната сатя \Първи курс\ Left_bar_bleue0/0Класната сатя \Първи курс\ Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Класната сатя \Първи курс\ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната сатя \Първи курс\   Класната сатя \Първи курс\ EmptyЧет Апр 15, 2010 2:29 pm

Този първи час беше супер! Професорката беше много мила. Дойде мой ред да се представя. - Казвам се Коди Лайнер, не очаквах да съм в грифиндор. Мислих че шапката ще ме сложи в Рейвънклоу. Аз съм добро момче, не обичам кавгите и също "Кеч мания" - искам да кажа, че много мразя да се бия с някой. Проблемите се оправят с приказки! - казах аз. другите не мислеха така, но за щастие - часът беше брилянтен!
Върнете се в началото Go down
Амбър Демо Оз
1 Курс
1 Курс



Брой мнения : 6
Join date : 14.04.2010

Класната сатя \Първи курс\ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната сатя \Първи курс\   Класната сатя \Първи курс\ EmptyПет Апр 16, 2010 1:32 am

Амбър влезе в първият си час.Толкова много и бяха разказвали за това училище ,точно както си представяше всичко.Седна и изчака професор Симънс беше много мила и усмихната.Дойде ред и на момичето да се представи ,без да става от мястото си тя се представи:
-Аз съм Амбър Оз ,от дом Грифиндор - усмихна се и млъкна.Остана заслушана в урока макар ,че повечето време бе прекарано в представянето на учениците.Надяваше да няма роблеми с отварите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класната сатя \Първи курс\ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класната сатя \Първи курс\   Класната сатя \Първи курс\ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класната сатя \Първи курс\
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Класната стая за първи курс
» Първи курс
» Класната стая
» Уроците на Първи Курс
» Уроци на Първи Курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Отвари-
Идете на: