Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли в училищата за магия и вълшебство!

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лунното езеро

Go down 
+17
Лариса Ксения
Джеймс Потър
Чад Майкъл Мъри
Роналд Лупин
Хърмаяни Блек
Касиди Милър
Ашли Грийн
Аня Шеверненко
Дарън Каубой
Катерина Петрова
Ерик Сайфър
Саске Учиха
Александра Бекъм
Хари Потър
Ана Томас Блейк
Синди Уайт
Крис Халиуел
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Крис Халиуел
Преподавател/ка
Преподавател/ка
Крис Халиуел


Брой мнения : 1616
Join date : 20.07.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: +
Опит:
Лунното езеро - Page 5 Left_bar_bleue999/999Лунното езеро - Page 5 Empty_bar_bleue  (999/999)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyСъб Мар 13, 2010 12:35 am

First topic message reminder :

Лунното езеро - Page 5 Moraine_Lake_3_by_pat1926

Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-school-rpg.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 5 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyНед Апр 11, 2010 12:00 am

Докато двете момичето вървяха към Лунното езеро, Кас размишляваше за всичко преживяно в Хогуортс. Или по-точно за магиите, които е научила, а те не бяха много. Можеше да се каже, че слидеринката не е една от най-добрите ученички в замъка.
След една голяма и приятна разходка момичетата стигнаха Лунното езеро, а Каси веднага седна на една от пойките, понеже вече краката не я държаха. Аля последва примера и и седна. Тогава Кас загледана във водите на езерото:
-Обичаш ли животни.?- и след секундна пауза момичето продължи- А имаш ли такива.?
Първокурсничката попита това, защото се сети за нейната котка, която сега вероятно се опъваше спокойно в общата стая...
Върнете се в началото Go down
Анеля Хейл
1 Курс
1 Курс
Анеля Хейл


Брой мнения : 11
Join date : 10.04.2010
Age : 27
Местожителство : Somewhere in darkness

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 5 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyНед Апр 11, 2010 7:24 pm

Слидеринките се измориха от пътя, за това седнаха на една скамейка до езерото.Анеля се загледа във водата...беше толкова красива, сякаш осветена от луната.Но нали за това се наричаше Лунното езеро.По-навътре към мостът, имаше гора.Аля се загледа в нея, и си спомни не особено приятна случка от детството й с вампир.Но това беше минало.Трябва гордо да тръгнеш напред и да не се тревожиш за предишните ти случки и страхове.
Хейл стана от скамейката и тръгна към езерото.Беше стъпила точно на камъните пред него.Потопи ръката си, само за да види как е горе-долу водата.Студена или топла.Тя се оказа леко студена.
-Това езеро е много красиво!-каза Аля и погледна към Кас.
Върнете се в началото Go down
Касиди Милър
1 Курс
1 Курс
Касиди Милър


Брой мнения : 112
Join date : 24.11.2009
Age : 28

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 5 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyНед Апр 11, 2010 8:32 pm

Гледката беше невероятна. Никъде не се виждаше човек, само много бройните дървета и храсти си седяха спокойни и необезпокоявани. Когато Кас дойдеше тук винаги се радваше, че може да се измъкне от ежедневния скучен живот и да попадне в един нов свят- на красота и спокойствие. Когато първокурсничката дойдеше на езерото тя изпитваше неописуеми чувства.
Касиди въздъхна дълбоко. Тук поне въздухът беше чист и свеж...За няколко секунди слидеринката наистина се беше измъкнала от реалността, но се върна за да не отегчи съученичката си....
-Обичаш ли животни- попита Кас и зачака отговор, какъвто и да бъде той.
Върнете се в началото Go down
Лия Брейв
Мъгъл
Мъгъл
Лия Брейв


Брой мнения : 23
Join date : 08.05.2010

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyПет Май 14, 2010 9:11 pm

Лия се разхождаше и мислеше.Още не я бяха приели а това я притесняваше много.Дали проблема беше в нея?.Да ли тя е виновна.Не се знаеше на въпреки това Лия се упресваше за това.Ами ако беше направила неще грешно и никога не я приемеха.Щеше ли да е тъжна.В съзнанието и имаше много неща и те и пречеха а това беше лошо .Докато вървеше чу шум и каза
-Кой е там?
Върнете се в началото Go down
Есмералда Де Карини
Мъгъл
Мъгъл
Есмералда Де Карини


Брой мнения : 23
Join date : 14.05.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 5 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyПет Май 14, 2010 10:04 pm

Есмералда се огледа, зърна момичето и рече:
-Ами...Аз съм Есмералда Де Карини, а ти си?
Непознатата стоя няколко минутки мирно, а после отговори:
-Аз съм Лия Брейв.
Карини се огледа и предложи на съученичката си:
-Искаш ли да поседнем.
Брейв кимна и децата седнаха до красивото езеро.
-От кой дом си?-попита Де Карини.
-Все още от никой,а ти?-отвърна Лия.
-И аз все още не съм от никой.
Слънцето печеше над двете първокурснички.Езерото бе много красиво.Есмералда го гледаше дълго, без да обели и дума,а Брейв бе вперила поглед някъде.
-Ъм...Ето ти малко нформация за мен...-каза ученичката.-Ъм...от Лос Анджелис съм, Чистокръвна съм...имам домашен любимец коте на име Антонио...Обичам семейството си...-заизрежда девойчето.-Е ти ще споделиш ли нещо за себе си?
След тези думи настъпи тишина.Ес чакаше Лия да отговори на въпроса й...
Върнете се в началото Go down
Лия Брейв
Мъгъл
Мъгъл
Лия Брейв


Брой мнения : 23
Join date : 08.05.2010

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyПет Май 14, 2010 10:17 pm

-Разбира се каза Лия
-Недоверчива съм обичам чистокръвните тъй като и аз съм такава.
Имам сова и обичам Черните изкуства.Много тудно започвам да вярвам на хората но ако имамприятели винаги ще са до мен.Бих убила за приятелите и семейството си.Мисля че има много несправедливо обвинени хора.Не обичам да ми се ровят из нещтата освен приятелите ми.Обичам да имам своя групичка която да е винаги да мен и да е способна дори да убива защото това ще се налага. Мразя да ме лъжат. За лъжа също бих убила защото така съм научена никога да не прощавам лъжа .Искам да си намеря приятели тук които да заслужават да са близо домен и да им поверявам тайните си , защото да аз имам такива. Е това е накратко
-Кажи в кой дам искаш да си-попита Лия
Върнете се в началото Go down
Есмералда Де Карини
Мъгъл
Мъгъл
Есмералда Де Карини


Брой мнения : 23
Join date : 14.05.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 5 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyПет Май 14, 2010 10:35 pm

-Еми...незнам, аз харесвам всички домове.В който и да попадна ще съм доволна.-отговори Карини и се усмихна.
Слънцето малко, по-малко залязваше.
-Аз също искам да си намеря приятели тук.И аз искам да съм част от компания.-рече Есмералда.-Аз не съм против мъгълокръвните,макар че родителите ми са.
-Къде живееш?-полюбопитства Лия.
-Еми в Лос Анджелис, но баща ми купи къща и тук в англия,където ще живея докато завърша.-отвърна Ес.
Блейв се усмихна и попита събеседничката си:
-Кой ти е любимия предмет?
-Ем,и харесват ми отварите,астрономията,гзмс и билкологията.Другите също ми харесват,но тези са ми любими, а на теб кой ти е любимия предмет?-каза кафявокоската и зачака русокоската да й отговори.
Върнете се в началото Go down
Лия Брейв
Мъгъл
Мъгъл
Лия Брейв


Брой мнения : 23
Join date : 08.05.2010

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyПет Май 14, 2010 10:48 pm

-Зсчи и Отвари и Черни изкуства.Аз обаче съм против мъгълокръвните но сэм склонна да ги опозная ако докажат чи могад да бъдат жестоки и хладнокръвни.Аз пък искам да съм в Слидерин. Там всички мислят като мен и ще мога да се приспособя и да си направя групичка. Коя то разбира се ще е и отбора па куидич на дома защото а з мога да играя като търсач- това ми се отдава ако мога така да се изразя. Кото малка съм играла много и обожавам да играя. Искам да стана аврорка или в краен случей Смъртожадна.Знам че може да звучи страшно ако искаш са дръпни от мен на това съм си аз и не възнамерявам да си праменям мечтите заради мякой.Много хора са ме изоставяли като съм казвала това но на мен не ми пука явно са слаби и нямат място при мен и групата ми. Моят характер е сложен но твърд като скала и като взема решение не се отказвам освен ако не ме предизвикат. Нямам търпение да учим за непростимите проклятия-въздъхна момичето
-Ти играеш ли Куидич - попита Лия
Върнете се в началото Go down
Есмералда Де Карини
Мъгъл
Мъгъл
Есмералда Де Карини


Брой мнения : 23
Join date : 14.05.2010

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 5 Left_bar_bleue0/0Лунното езеро - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyПет Май 14, 2010 11:23 pm

-Еми играла съм с братята ми.Най ме бива за гончия.
Есмералда се усмихна и започна да разказва:
-Обичам да играя куидич и да чета.Рисуването също ми харесва.Може да се каже,че ми се отдава.
Слънцето бе наполовина залязало.Започна да захладнява.Ес веднага усети това, защото бе облечена с потниче и панталони,дълги малко под колене.Лия пък въобще не обръщаше внимание на студа.
-Аз искам да съм част от отбора по куидич.Да съм гончийка.Като порасна искам да работя като аврор или учител.Обичам да се впускам в приключения.
Децата чуха шумк зад тях.Карини и Брейв се обърнаха.Зад тях стоеше един голям,пухкав котак.Момичетата въздъхнаха и продължиха разговора си:
-Имаш ли братя или сестри?-полюбопитства на свой ред заекът/Есмералда/.
Върнете се в началото Go down
Карън Дейвис
Префект 2 Курс
Префект 2 Курс
Карън Дейвис


Брой мнения : 219
Join date : 12.03.2010
Age : 30

Информация на героя
Ниво: 1
Опит:
Лунното езеро - Page 5 Left_bar_bleue10/100Лунното езеро - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)
Принадлежности:

Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 EmptyПон Май 17, 2010 5:36 pm

Съжалявам, че ви се меся, но трябва да бъдете одобрени за да пишете...Но сякаш на някой му пука, форумът тотално западна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лунното езеро - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лунното езеро   Лунното езеро - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лунното езеро
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли в училищата за магия и вълшебство! :: Хогуортс! :: Хогуортс :: Дворът-
Идете на: